Category Archives: A barcelonai teszt négy napjának eredményei:

A barcelonai teszt négy napjának eredményei:

Pilóta Csapat Legjobb
köridő
Összes
kör
feb. 25. feb. 26. feb. 27. feb. 28.
1. Hamilton McLaren 1:20.472 227 - 1:22.152 - 1:20.472
2. Webber Red Bull 1:20.496 168 1:21.487 - - 1:20.496
3. Massa Ferrari 1:20.539 228 - - 1:22.344 1:20.539
4. Sutil Force India 1:20.611 160 - - 1:22.606 1:20.611
5. Hulkenberg Williams 1:20.614 180 1:22.407 1:20.614 - -
6. Alonso Ferrari 1:20.637 208 1:24.170 1:20.637 - -
7. Vettel Red Bull 1:20.667 252 - 1:21.258 1:23.123 1:20.667
8. Rosberg Mercedes 1:20.686 235 1:22.514 - 1:20.686 -
9. Schumacher Mercedes 1:20.745 207 - 1:21.689 - 1:20.745
10. Barrichello Williams 1:20.870 184 - - 1:21.975 1:20.870
11. Kobajasi Sauber 1:20.911 172 - - 1:26.216 1:20.911
12. de la Rosa Sauber 1:20.973 187 1:23.144 1:20.973 - -
13. Liuzzi Force India 1:21.056 154 1:24.064 1:21.056 - -
14. Buemi Toro Rosso 1:21.413 193 - - 1:21.413 1:22.135
15. Button McLaren 1:21.450 205 1:23.452 - 1:21.450 -
16. Alguersuari Toro Rosso 1:21.571 215 1:24.869 1:21.571 - -
17. Petrov Renault 1:22.523 141 1:24.173 - 1:22.523 -
18. Kubica Renault 1:23.175 159 - 1:24.912 - 1:23.175
19. Trulli Lotus 1:25.059 172 - 1:25.524 1:25.059 -
20. Kovalainen Lotus 1:25.251 65 - - - 1:25.251
21. Glock Virgin 1:25.942 83 - 1:25.942 1:26.305 -
22. di Grassi Virgin 1:26.160 78 1:27.057 - - 1:26.160
23. Fauzy Lotus 1:28.002 76 1:28.002 - - -

Pilóták rangsora a megtett kilométerek alapján:

Pilóta Összes kör Megtett km
1. Vettel 252 1173,060
2. Rosberg 235 1093,925
3. Massa 228 1061,340
4. Hamilton 227 1056,685
5. Alguersuari 215 1000,825
6. Alonso 208 968,240
7. Schumacher 207 963,585
8. Button 205 954,275
9. Buemi 193 898,415
10. de la Rosa 187 870,485
11. Barrichello 184 856,520
12. Hulkenberg 180 837,900
13. Kobajasi 172 800,660
14. Trulli 172 800,660
15. Webber 168 782,040
16. Sutil 160 744,800
17. Kubica 159 740,145
18. Liuzzi 154 716,870
19. Petrov 141 656,355
20. Glock 83 386,365
21. di Grassi 78 363,090
22. Fauzy 76 353,780
23. Kovalainen 65 302,575

Csapatok rangsora a megtett kilométerek alapján:

Csapat Megtett km
1. Mercedes 2057,510
2. Ferrari 2029,580
3. McLaren 2010,960
4. Red Bull 1955,100
5. Toro Rosso 1899,240
6. Williams 1694,420
7. Sauber 1671,145
8. Force India 1461,670
9. Lotus 1457,015
10. Renault 1396,500
11. Virgin 749,455