Category Archives: Barcelona

A barcelonai teszt négy napjának eredményei:

Pilóta Csapat Legjobb
köridő
Összes
kör
feb. 25. feb. 26. feb. 27. feb. 28.
1. Hamilton McLaren 1:20.472 227 - 1:22.152 - 1:20.472
2. Webber Red Bull 1:20.496 168 1:21.487 - - 1:20.496
3. Massa Ferrari 1:20.539 228 - - 1:22.344 1:20.539
4. Sutil Force India 1:20.611 160 - - 1:22.606 1:20.611
5. Hulkenberg Williams 1:20.614 180 1:22.407 1:20.614 - -
6. Alonso Ferrari 1:20.637 208 1:24.170 1:20.637 - -
7. Vettel Red Bull 1:20.667 252 - 1:21.258 1:23.123 1:20.667
8. Rosberg Mercedes 1:20.686 235 1:22.514 - 1:20.686 -
9. Schumacher Mercedes 1:20.745 207 - 1:21.689 - 1:20.745
10. Barrichello Williams 1:20.870 184 - - 1:21.975 1:20.870
11. Kobajasi Sauber 1:20.911 172 - - 1:26.216 1:20.911
12. de la Rosa Sauber 1:20.973 187 1:23.144 1:20.973 - -
13. Liuzzi Force India 1:21.056 154 1:24.064 1:21.056 - -
14. Buemi Toro Rosso 1:21.413 193 - - 1:21.413 1:22.135
15. Button McLaren 1:21.450 205 1:23.452 - 1:21.450 -
16. Alguersuari Toro Rosso 1:21.571 215 1:24.869 1:21.571 - -
17. Petrov Renault 1:22.523 141 1:24.173 - 1:22.523 -
18. Kubica Renault 1:23.175 159 - 1:24.912 - 1:23.175
19. Trulli Lotus 1:25.059 172 - 1:25.524 1:25.059 -
20. Kovalainen Lotus 1:25.251 65 - - - 1:25.251
21. Glock Virgin 1:25.942 83 - 1:25.942 1:26.305 -
22. di Grassi Virgin 1:26.160 78 1:27.057 - - 1:26.160
23. Fauzy Lotus 1:28.002 76 1:28.002 - - -

Pilóták rangsora a megtett kilométerek alapján:

Pilóta Összes kör Megtett km
1. Vettel 252 1173,060
2. Rosberg 235 1093,925
3. Massa 228 1061,340
4. Hamilton 227 1056,685
5. Alguersuari 215 1000,825
6. Alonso 208 968,240
7. Schumacher 207 963,585
8. Button 205 954,275
9. Buemi 193 898,415
10. de la Rosa 187 870,485
11. Barrichello 184 856,520
12. Hulkenberg 180 837,900
13. Kobajasi 172 800,660
14. Trulli 172 800,660
15. Webber 168 782,040
16. Sutil 160 744,800
17. Kubica 159 740,145
18. Liuzzi 154 716,870
19. Petrov 141 656,355
20. Glock 83 386,365
21. di Grassi 78 363,090
22. Fauzy 76 353,780
23. Kovalainen 65 302,575

Csapatok rangsora a megtett kilométerek alapján:

Csapat Megtett km
1. Mercedes 2057,510
2. Ferrari 2029,580
3. McLaren 2010,960
4. Red Bull 1955,100
5. Toro Rosso 1899,240
6. Williams 1694,420
7. Sauber 1671,145
8. Force India 1461,670
9. Lotus 1457,015
10. Renault 1396,500
11. Virgin 749,455

Barcelonai tesztösszesítő – Hamilton a leggyorsabb a rajt előtt

Barcelonában vasárnap véget ért a Forma-1-es csapatok 2010-es szezon előtti tesztidőszaka, az első futamig hátralévő kevesebb mint két hétben már csak a gyárakban fejleszthetik az autókat. Az alábbiakban összesítettük az elmúlt négy nap eredményeit.

Az utolsó napon, vasárnap a csapatok többsége már nem titkoltan a kvalifikációra is készült, vagyis kevés üzemanyaggal érték el legjobb eredményeiket. Ezek elvileg már az erősorrendről is sokat elárulnak, de a pilóták továbbra is óvatosan fogalmaznak.

A leggyorsabb mindenestre a McLaren-Mercedest hajtó Lewis Hamilton volt, ami mindenképpen jó előjel a brit istálló rajongói számára.

A tesztek során a mennyiségi munka is nagyon fontos, hiszen a begyűjtött adatok elemzése is szerves része az autók fejlesztésének. A megtett kilométereket összesítő lista élén a Mercedes GP végzett, igaz, Michael Schumacherék alig autóztak többet, mint a McLaren, Ferrari, Red Bull trió pilótái.

A táblázat sereghajtója, a Virgin istálló nagyjából két és félszer kevesebb időt töltött a pályán, mint a fentebb említett csapatok, az újonc istállónak műszaki problémái voltak, ráadásul a nyitó napon Lucas di Grassi összetörte az autót.

Teszteredmények, Barcelona, 2010. 02. 28.

Pilóta Csapat Modell Köridő Hátrány Különbség
az előzőhöz
Kör
1 L. Hamilton McLaren-Mercedes MP4-25 1:20.472 -.— -.— 134
2 M. Webber Red Bull Racing RB6 1:20.496 +0.024 +0.024 61
3 F. Massa Ferrari F10 1:20.539 +0.067 +0.043 114
4 A. Sutil Force India VJM03 1:20.611 +0.139 +0.072 100
5 S. Vettel Red Bull Racing RB6 1:20.667 +0.195 +0.056 76
6 M. Schumacher Mercedes MGP W01 1:20.745 +0.273 +0.078 123
7 R. Barrichello Williams FW32 1:20.870 +0.398 +0.125 84
8 K. Kobayashi BMW Sauber C29 1:20.911 +0.439 +0.041 67
9 S. Buemi Toro Rosso STR5 1:22.135 +1.663 +1.224 88
10 R. Kubica Renault R30 1:23.175 +2.703 +1.040 107
11 H. Kovalainen Lotus T127 1:25.251 +4.779 +2.076 65
12 L. di Grassi Virgin VR-01 1:26.160 +5.688 +0.909 49

Hamilton volt a leggyorsabb az utolsó tesztnapon

Vasárnap este véget ért a 2010-es Forma-1-es szezonra való felkészülés, Barcelonában az utolsó tesztnapot rendezték. A csapatok végig száraz időben gyakorolhattak, a legjobb köridőt Lewis Hamilton futotta a McLarennel, a brit eredménye heti rekordot is jelent egyben.

A barcelonai teszten résztvevő tizenegy istálló többsége a szombathoz hasonlóan az idény előtti utolsó tesztnap délelőttjét is a kvalifikációra való felkészülésre fordította.

Nem sokkal az ebédszünet előtt Lewis Hamilton 1:20.472-vel átvette a vezetést, és mint néhány órával később kiderült, ez elég volt ahhoz, hogy a nap végén is megőrizze első helyét.

A McLaren-Mercedes sztárjának ideje heti rekordot is jelent egyben. A helyszíni jelentések szerint Hamilton a hosszabb etapokon is kiváló időket futott, vagyis a több aerodinamikai fejlesztéssel ellátott McLaren versenytempójával sincs gond.

Hamilton idejétől Mark Webber mindössze 24 ezredmásodperccel maradt el, vagyis a Red Bull Racingnél sem panaszkodhatnak a tempóra, főleg, hogy az előzetes tervekkel ellentétben az utolsó napon mégis autóba ülő Sebastian Vettel is az élmezőnyben, az ötödik helyen végzett, és az ő lemaradása is csak bő két tizedmásodperc volt.

A délután vezető Webber, és a délelőtti műszakot teljesítő Vettel közé Felipe Massa (Ferrari) és Adrian Sutil (Force India) ékelődött be.

Hogy mennyire szorosak voltak az eredmények, az is jól mutatja, hogy a nyolcadik Kobajasi Kamui hátránya is kevesebb, mint öt tized volt Hamiltonnal szemben. A japán elé a mercedeses Michael Schumacher és a williamses Rubens Barrichello iratkozott fel. A rutinos brazilnak nem volt zökkenőmentes napja, délelőtt a kavicságyba sodródott, délután pedig műszaki hiba miatt állt meg az autója. Kobajasi miatt is meg kellett szakítani kétszer az edzést, negyed órával a leintés előtt pedig Kovalainen Lotusa makacsolta meg magát a pályán, így összesen öt kisebb kényszerszünet volt ma.

A kilencedik helyezett Sébastien Buemi hátránya már 1,6 másodperc volt Hamiltonnal szemben. A Toro Rosso versenyzője ma főként a mechanikai beállításokon dolgozott.

Robert Kubica ma próbálhatta ki először a Renault legfrissebb fejlesztéseit, melyektől előzetesen sokat várt. A lengyel tizedik lett, de az autosport.com beszámolója szerint kizárólag a versenytempón dolgozott, könnyű autóval nem is hajtott ki a pályára, ideje tehát nem mérvadó.

Az újonc csapatok csatáját ismét a Lotus nyerte: Heikki Kovalainen közel egy másodperccel volt gyorsabb a Virgin Racing versenyzőjénél, Lucas di Grassinál.

A 2010-es idény első futamát, a Bahreini Nagydíjat két hét múlva, március 12. és 14. között rendezik. A Barcelonában is tesztelő tizenegy csapathoz ott a tervek szerint újabb kettő csatlakozik, de azt egyelőre nem lehet tudni, hogy a US F1, a Campos és a Stefan GP közül melyik kettő jut el odáig. Rajtengedélye jelenleg az első kettőnek van.

Teszteredmények, Barcelona, 2010. 02. 27.

Pilóta Csapat Modell Köridő Hátrány Különbség
az előzőhöz
Kör
1 N. Rosberg Mercedes GP MGP W01 1:20.686 -.— -.— 128
2 S. Buemi Toro Rosso STR5 1:21.413 +0.727 +0.727 106
3 J. Button McLaren-Mercedes MP4-25 1:21.450 +0.764 +0.037 105
4 R. Barrichello Williams FW32 1:21.975 +1.289 +0.525 101
5 F. Massa Ferrari F10 1:22.344 +1.658 +0.369 115
6 V. Petrov Renault R30 1:22.523 +1.837 +0.179 68
7 A. Sutil Force India VJM03 1:22.606 +1.920 +0.083 61
8 S. Vettel Red Bull Racing RB6 1:23.123 +2.437 +0.517 51
9 J. Trulli Lotus T127 1:25.059 +4.373 +1.936 102
10 K. Kobajasi BMW Sauber C29 1:26.216 +5.530 +1.157 105
11 T. Glock Virgin VR-01 1:26.305 +5.619 +0.089 31

Teszteredmények, Barcelona, 2010. 02. 25

Teszteredmények, Barcelona, 2010. 02. 25.:

Pilóta Csapat Modell Köridő Hátrány Különbség
az előzőhöz
Kör
1 M. Webber Red Bull Racing RB6 1:21.487 -.— -.— 109
2 N. Hülkenberg Williams FW31 1:22.407 +0.920 +0.920 82
3 N. Rosberg Mercedes MGP W01 1:22.514 +1.027 +0.107 107
4 P. de la Rosa BMW Sauber C29 1:23.144 +1.657 +0.630 73
5 J. Button McLaren-Mercedes MP4-25 1:23.452 +1.965 +0.308 101
6 V. Liuzzi Force India VJM03 1:24.064 +2.577 +0.612 65
7 F. Alonso Ferrari F10 1:24.170 +2.683 +0.106 74
8 V. Petrov Renault R30 1:24.173 +2.686 +0.003 74
9 J. Alguersuari Toro Rosso STR5 1:24.869 +3.382 +0.696 111
10 L. di Grassi Virgin VR-01 1:27.057 +5.570 +2.188 31
11 F. Fauzy Lotus T127 1:28.002 +6.515 +0.945 76

Webberrel senki sem tudta tartani a lépést Barcelonában

Az elmúlt két hétben főként esőben teszteltek a Forma-1-es csapatok Jerezben, ezért volt igazán örömteli számukra, hogy csütörtökön Barcelonában igazi tavaszias idő és száraz aszfalt fogadta őket. A valódi erősorrendet továbbra is jótékony homály fedi, de az biztos, hogy az első napon Mark Webber volt a leggyorsabb.


A Red Bull Racing pilótái, Mark Webber és Sebastian Vettel már szerdán is kihajtottak a barcelonai pályára, a csapat reklámfilmet forgatott, és a hírek szerint a duó meglehetősen sokat autózott a “nulladik napon”.

Webber csütörtökön is szerepet kapott, akkor persze már a riválisok is bevetették autóikat. Barcelonában a múlt heti jerezi gyakorláshoz hasonlóan ezúttal is tizenegy csapat gyakorol, a US F1 és a Campos még a túlélésért küzd.

Az autosport.com helyszíni beszámolója szerint a Red Bull ausztrál versenyzője délelőtt kvalifikációs szimulációt hajtott végre, így nem volt meglepő, hogy a nap első felében ő volt a leggyorsabb. Webber minden bizonnyal kevés üzemanyaggal hajtott, mivel az idei évben az időmérő harmadik etapjában szereplő tíz pilóta is könnyű autóval küzdhet majd a pozíciókért, a versenyek előtt kell feltankolnia a mezőnynek.

Webber délelőtt bő egy másodpercet vert a második leggyorsabb pilótára (félidőben 1:21.487-tel vezetett), a mercedeses Nico Rosbergre. Norbert Haug, a német istálló sportigazgatója azonban nem ájult el a Red Bull tempóját látva, éppen a fentebb említett tények miatt. “Ha 150 kiló üzemanyaggal érték ezt el, akkor tényleg gyorsak. Ez az idő azonban nem mérvadó”- vélekedett Haug.

Ha mérvadó Webber délelőtti ideje, ha nem, egy biztos, délután senki sem jelentett veszélyt erre az eredményre – még maga az ausztrál sem. Rosberg sem tudott javítani, sőt, a Williams újonca, Nico Hülkenberg jó egy tizedmásodpercet rávert ebéd után, így a Mercedes GP versenyzője a harmadik helyre csúszott vissza.

A Red Bull formája különösen annak fényében biztató – a riválisok számára inkább kétségbeejtő -, hogy a helyszíni jelentések szerint az ausztrál a hosszú etapokon is kiváló időket futott.

A BMW Sauber Barcelonában is jól kezdte a tesztet, Pedro de la Rosa a negyedik legjobb idővel zárta az első napot. A világbajnoki cím védője, Jenson Button a nap végén futotta meg mai legjobbját, amivel ötödikként rangsorolták. A McLaren-Mercedes brit pilótája azonban autója nélkül tért vissza a bokszba nem sokkal a leintés előtt, az MP4-25-ös megmakacsolta magát. Button hátránya már majdnem két teljes másodperc volt Webberrel szemben.

Vitantonio Liuzzi a hatodik helyen végzett a Force Indiával, vagyis nem véletlenül fogadkozott az elmúlt napokban, a jelek szerint valóban jó teljesítmény várható tőlük. Közvetlenül az olasz mögött végzett a Ferrari spanyolja, Fernando Alonso, aki nem zárt éppen túl jó napot, délelőtt ugyanis mindössze 22 kört tehetett meg, órákig kényszerpihenőn volt egy elektronikai meghibásodás miatt. A kétszeres világbajnok délután hosszú etapokat futott.

A nyolcadik helyezett Vitalij Petrov 73 kört tett meg Renault-jával. Az orosz mögött végző Jaime Alguersuari már több, mint három másodpercre elmaradt Webber győztes idejétől.

Az utolsó két pozícióban, a mezőnytől messze leszakadva a két újonc istálló, a Virgin Racing és a Lotus pilótái végeztek. Lucas di Grassi mindössze 31 körig jutott, mivel délelőtt összetörte a Virgin autóját, a csapat pedig jelenleg még nincs olyan jól ellátva alkatrészekkel, hogy egy ilyen malőr után újjáépítse a masinát (hasonló probléma miatt Jerezben is sokat kihagytak).

A Lotusnál csütörtökön a tesztpilóta, Fairuz Fauzy állt munkába. Legjobb ideje 6,5 másodperccel volt gyengébb az éllovasénál, és közel egy másodperccel maradt el di Grassiétól.

A végleges erősorrend felállításával azonban még mindig érdemes várni, hiszen továbbra sem lehet tudni, hogy ki mennyi üzemanyaggal érte el legjobb köridejét. Az egy időben pályán lévő autók között akár 130-140 kilogramm különbség is lehet, ami legalább 4-5 másodperces különbséget generálhat körönként. Még három tesztnap van hátra a szezonig, ám ez idő alatt sem fognak kikristályosodni az erőviszonyok. A Bahreini Nagydíj időmérő edzése viszont már hiteles erőfelmérő lesz.

Csütörtökön egyébként nem csak a fentebb említett Alonso, Button és di Grassi miatt kellett megszakítani az edzést, Fauzy, Webber és Rosberg alatt is megállt egyszer-egyszer az autó.

Barcelonában véget ér a felkészülés – F1-es tesztbeosztás

Utolsó fázisához érkezett a Forma-1-es csapatok felkészülése: csütörtöktől vasárnapig a mérnököknek még négy napjuk van arra, hogy elvégezzék az utolsó simításokat a versenyautókon, mielőtt azok éles körülmények közt is bizonyítanának a 2010-es idénynyitó futamon, a március 14-i Bahreini Nagydíjon.

A mezőny eddig Valenciában és Jerezben gyakorolt, előbbi helyszínen három, utóbbin összesen nyolc napot.

Barcelonában, az utolsó tesztlehetőségen még mindig nem lesz ott az összes csapat, a US F1 és a Campos ugyanis továbbra is messze van attól, hogy kész autóval álljon elő. Így a múlt heti jerezi teszthez hasonlóan a barcelonai versenypályán is tizenegy résztvevő lesz.

Az e heti barcelonai teszt napi beosztása:

Csapat feb. 25. feb. 26. feb. 27. feb. 28.
Mercedes Rosberg Schumacher Rosberg Schumacher
Red Bull Webber Vettel Vettel Webber
McLaren Button Hamilton Button Hamilton
Ferrari Alonso Alonso Massa Massa
Sauber de la Rosa de la Rosa Kobajasi Kobajasi
Williams Hülkenberg Hülkenberg Barrichello Barrichello
Renault Petrov Petrov Kubica Kubica
Force India Liuzzi Liuzzi Sutil Sutil
Toro Rosso Alguersuari Alguersuari Buemi Buemi
Virgin ? ? ? ?
Lotus Fauzy Trulli Trulli Kovalainen